Společnost CookTrade s.r.o., se sídlem v Mladé Boleslavi, byla založena s jediným cílem: Naplňovat naše české domácnosti kvalitními českými výrobky.

CookTrade s.r.o. je dlouhodobým partnerem společnosti tescoma s.r.o. a to už celkem 18 let.

Naše první cesta k zákazníkům prostřednictvím značkových výrobků tescoma započala otevřením první kamenné prodejny v lednu 2003 v Dobřichovicích u Prahy, kde jsme nabízeli nejen sortiment značky tescoma, ale i jiných značek výrobků pro kuchyni a domácnost. Vyzkoušeli jsme jich mnoho. Na základě získaných zkušeností prodeje kuchyňských potřeb různých značek v naší první prodejně, jsme se rozhodli otevřít další kamennou prodejnu a to zcela téměř podřízenou značce kuchyňských potřeb tescoma. Bylo to v říjnu 2006 opět v Dobřichovicích u Prahy, ale na nové, lepší adrese.

Výrobky značky tescoma zde tvořily téměř 80% všech kuchyňských výrobků na prodejně. Naše fascinace skvělou a spolehlivou značkou tescoma nás hnala kupředu. V závěru roku 2009 jsme založili společnost CookTrade s.r.o. a tím jsme se nově zavázali, maximálně přispět k ještě kvalitnějšímu prodeji a servisu zákazníkům. Náš závazek jsme velmi rychle naplnili a to tím, že jsme nově otevřeli 1.3.2010 značkovou prodejnu tescoma v OC Bondy v Mladé Boleslavi. Tato značková prodejna tescoma je jedinečná tím, že je to prvně otevřené prodejní centrum tescoma v klasickém nákupním centru v celé České a Slovenské republice.

Následným krokem bylo založení tohoto e-shopu cooktrade.cz a to v roce 2010. V létě 2016 jsme "starý" a nevyhovující e-shop zcela změnili a podřídili ho moderním trendům. Jeho snadná orientace, intuitivní prostředí a inteligentní našeptávač eshopu cooktrade.cz, Vás dovede vždy tam, kam rychle potřebujete. V září 2016 jsme do naší rodiny přivítali dalšího člena, prodejní centrum tescoma v Pardubicích na adrese Palackého třída 2748, v OC Albert.

ZNAČKA TESCOMA

Společnost Tescoma, výrobce a prodejce kuchyňských výrobků a domácích potřeb, byla založena v roce 1992. Společnost se sídlem ve Zlíně a pobočkou v Praze, patří mezi nejvýznamnější světové výrobce ve svém oboru. Její nabídka se opírá především o nádobí z nerez oceli, nožů, příborů až po kompletní škálu kuchyňských potřeb a doplňků. Dodává své zboží do více než tří tisíc prodejních míst v České a Slovenské republice. Pro většinu z nich je jejich hlavním partnerem, neboť její podíl na trhu kuchyňských doplňků tvoří v těchto zemích téměř 90 %.
Kromě České a Slovenské republiky ovšem Tescoma pod svým známým červenobílým logem expanduje i do dalších zemí - má pobočky na Slovensku, v Německu, Polsku, Itálii, Španělsku, Rusku a na Ukrajině. Stále častěji se s jejím zbožím ale setkáte i v dalších zemích, a to nejen v Evropě.

  • Značka TESCOMA je registrovanou ochrannou známkou světového výrobce kuchyňských potřeb pro domácí a profesionální gastronomii.
  • Dlouhodobé úspěšné působení značky Tescoma na světových trzích stojí na základech mimořádně široké a ucelené nabídky kuchyňských potřeb, dále prvotřídní kvalita a mimořádnost použitých materiálů, vlastní patenty, dokonalé zpracování výrobků a světová ocenění za originální design.
  • V roce 2017 oslaví společnost tescoma již své 25 narozeniny.

TATO FOTOGRAFIE BYLA POŘÍZENA V ROCE 2010.

Společnost CookTrade s.r.o. chce poskytovat ty nejlepší služby zákazníkům:

Zákazníci jsou pro nás naším hlavním zájmem. Jsme připraveni neustále naplňovat jejich očekávání kvalitního nákupu v kvalitním prostředí. Jsme připraveni tyto kroky neustále vylepšovat a rozvíjet. Nejrozmanitější nabídka výrobků, kvalita použitých materiálů, prodloužená záruka až 10let, tradici značky, to vše zajišťuje česká společnost tescoma s.r.o. a to nejen na českých, ale i na zahraničních trzích.

Jistě se mnou budete souhlasit, že třeba takový hrnec, je jedna z nejdůležitějších věcí v lidském životě. Byl vynalezen tak dávno, že ani není jisté kdy a kde přesně to bylo. Jisté je jen asi to, že nebyl značky TESCOMA :(. Bez hrnce bychom nemohli jíst zdravou zeleninu a nezdravé párky. Víme, že hrnec bez pokličky, je jak papír bez tužky, prostě dnes už si nedovedeme představit koupit v obchodě hrnec či kastrol, který nemá pokličku. Přitom taková poklička nás někdy dokáže pořádně pozlobit, jen jí chvilku necháme na sporáku bez dozoru a už pomáhá obsahu hrnce vytékat ven. Natropí nám nepěknou pohromu v podobě připálených skvrn na sporáku. Toho zápachu a dýmu, co nám způsobí. Potom už jen větráme a tvrdě čistíme sporák. Přesto pokličku potřebujeme, je to tak.

Na našem českém trhu se nachází mnoho různých značek kuchyňských potřeb. Jsou to značky pro různé využití v kuchyni - například PAOLO RONCCI, TORO, TONER, BANQUET, PROVENCE, ORION a mnoho dalších. Tyto výrobky nalezneme většinou v super a hypermarketech, protože jsou to z našeho pohledu pouze levnější dovozové značky z Číny. Většinou navíc jen na jedno použití. Tady platí rčení - "nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat tak levné věci". V souhrnu jsou to většinou přeprodejci, bez vlastní invence, proto jsou jejich výrobky jednorázové záležitosti. Značka TEFAL je poměrně známá svými pánvemi, hrnci a dalšími výrobky do kuchyně, ale jde spíše o trendy výrobky, bez jasné vize. My víme, že vařečka nebo nůž, případně váleček na těsto zakoupený ve značkovém prodejním centru tescoma, je jen od značky tescoma a ne, že každý z těchto výrobků v obyčejné prodejně s kuchyňskými potřebami, je každý od jiného výrobce a s jinou kvalitou nebo dokonce zárukou. Jsem si jist, že společnost tescoma je jediná na našem trhu, která má jasnou strategii a hlavně vizi. Nakonec tady máme ještě tzv. dovozové značky ze zemí EU, podle mého názoru možná i dost kvalitní, ale také pro nás i dost drahé, mnohem dražší než od tescomy. Je to jednoduché a snadné spolupracovat se značkou tescoma a prodávat její výrobky. Je to radost. Důvodů je mnoho - značce tescoma maximálně věřím. Tescoma má vlastní design centrum, oceněné desítkami národních a světových cen a to jen díky tomu, že jako jediná značka zaměřená na kuchyňské výrobky, tyto výrobky sama kreativně vyvíjí, má vlastní design a logistické centrum, ale hlavně, produkuje vynikající výrobky, které jsou skvělé. Nedávno byla společnost TESCOMA oceněna cenou národní kvality, kterou uděluje elita zástupců České republiky spolu s panem prezidentem. Málokdo asi ví, že společnost tescoma je také držitelem řady významných světových patentů v oblasti kuchyňského vybavení.

Společnost TESCOMA staví na kreativním potenciálu a soběstačnosti, která znamená svobodu i při masové tvorbě. Nebojí se, je originální a je svá. Není to tak dlouho, co společnost Tescoma, postavila v areálu na okraji krajského města Zlína třetí skladovou halu. Kapacita se tak zvýšila z 30 000 na 50 000 paletových míst. Výrobky se ukládají do výše až 15 metrů v sedmi až osmi patrech. Skladovací prostory odpovídají zájmu zákazníka o její výrobky a ten je poprávu obrovský, stejně jako tato skladová hala.

Společnost CookTrade s.r.o. nikdy nepochybovala o správné cestě se značkou tescoma a jsme potěšeni, že můžeme být u toho.